TeknoSeyir Plus(+)

0

Lise dönemimden beri takip ettiğim. Saf teknoloji anlatan, boş muhabbet yapmayan insanlar topluluğu diyebileceğim kişiler kendileri ve yeni bir uygulamın ilk adımını atan kişiler oldular. Bu uygulama plus üyeliği modeli. Modeli anlatmadan önce bilmeyenler için TeknoSeyir’i bilmeyen varsa ilk olarak onu anlatayım sizlere.

Teknoseyir 2011 yılında kurulmuş bir teknoloji sitesi aslında. Daha doğrusu yeni teknolojileri inceleyen bir teknoloji haber sitesi dersem daha doğru olabilir. Detaylı bilgiye buradan bakabilirsiniz. TeknoSeyir’de baya bir kişi değişti. Gidenler oldu, gelenler oldu. Ama sabit kalan 2 kişi oldu. Levet Pekcan ve Murat Gamsız. Yani 40 dakika boyunca otorup sohbetleri dinleyebildiğim tek insanalr olarak tarihe geçebilirler. Normalde ben bir diziyi bile hızlı geçe geçe 40 dakikadan 15 dakikaya indiren adam. Bu adamları tüm video boyunca izliyorum.

Açıkçası oturupta kimsenin abonelik işini blog yazısı olarak yazmam ama TeknoSeyir farklı işte. İnşallah yolları açık olur. Severek takip ettiğim insanlar kendileri. Sizde abone olabilirsiniz. Direk şu linkte bir tıklayın sizi abonelik sayfasına ulaştırayım. Abonelik hakkında detaylı bilgiyi buraya yazmıyorum. Zaten sayfaya girdiğinizde tüm bilgilere ulaşacaksınız.

İnsan kendini nasıl anlatır ki. Dışarıda olmaktan, kamp yapmaktan zevk alan ama gelin görün ki bilgisayar mühendisliği bölümünde yer edinmiş o yüzden bilgisayar başında da çokça vakit geçirmesi gereken. Tasarıma ilgi duyan. Üretmeyi seven ve üreten insanlarla takılmayı seven bir Allah'ın kulu diyebilirim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here