Sare – Çizgi Dizi

1

Sare, konusu tamamen benim hayalimin ürünü olan, o gün aklıma çizerken ne gelirse onu konu aldığım, akışın o günkü halime göre devam ettiği bir çizgi dizi. Konusunu bende şu an net olarak bilmiyorum. Şöyle 10-15 çizim olduğunda konusu yavaş yavaş ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Dipnot vericek olursam, bu çizimleri kendimi geliştirmek için hazırlıyorum, süper çizdiğim için değil. Bakalım nasıl bir hikaye çıkacak ortaya.

“Niye Sare?” diye soracak olursanız kelmenin manasını okuduğumda nedense buna çok uygun geldi. Özellikle saf, temiz kelimeleri anlatacağım hikaye için çok güzel olabilir diye düşündüm. Bunun dışında, tüm çizimleri Toshiba Portege zt10 ile çiziyorum. Photoshop’ta bazı düzenlemeler yapıyorum. Son olarak yazıları Instagram’daki ‘Daktilo’ yazı tipi ile orada yazıyorum. Bu yaptıklarımı detaylıca bu başlıkta okuyabilirsiniz. Şimdi karşınızda Sare;

İnsan kendini nasıl anlatır ki. Dışarıda olmaktan, kamp yapmaktan zevk alan ama gelin görün ki bilgisayar mühendisliği bölümünde yer edinmiş o yüzden bilgisayar başında da çokça vakit geçirmesi gereken. Tasarıma ilgi duyan. Üretmeyi seven ve üreten insanlarla takılmayı seven bir Allah'ın kulu diyebilirim.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here