Photoshop Eğitim Seti

1
8

2018 yılı gelince bende yeni bir eğitim seti ile yeni yılı karşılayayım dedim. 2018 yılını Udemy’de yayınladığım “A’dan Z’ye Photoshop Eğitim Seti” videolu dersleri ile karşılıyoruz. Hazırladığım bu eğitim seti toplamda 113 videodan oluşmakta ve toplamda 13 saatten fazla ders yer almaktadır. Eğitim seti 2017’nin son günleri 29 Aralık 2017‘de yayına girdi.

İçerik olarak; ilk başlarda photoshopun arayüzünden bahsederken sonrasında Photoshop toollarını daha sonrasında fotoğraflar üzerinde yaptığımız manipüle çalışmalarıyla birlikte fotoğraflardaki renk efekleri ve düzenlemelerinden bahsediyoruz. Bununla birlikte user interface kısmında mobil olsun web olsun hatta oyun olsun uygulamalı tasarımlar yapıyoruz. bunlara ek olarak en basit şekilde anlaşılması için logo tasarımı, kartvizit tasarımı, afiş ve poster tasarımı, mail imza örneği gibi çalışmalarda yapıyoruz. En son kısımda ise tasarımcılıkla ilgili biraz muhabbet edelim diye “Tasarımcı Olmak” isimli bir extra bölüm daha ekledim.

Tüm uygulamaların altında kullanılan görseller yer aldığı için sizde kursu alırsanız tüm görsellere ulaşıp benimle aynı anda bu çalışmaları sizde yaparak anlık olarak öğrenme hızınızı artırabilirsiniz. Ayrıca Shiftdelete.net’de yayınlanan Photoshop Eğitim Setinde %93 İndirim yazısını inceleyebilirsiniz.

Sizde hemen kursa kayıt olmak istiyorsanız 31 Ocak 2018’e bu kupon “BURAKBAYRAMNET” ile 25 TL’ tüm kursa sınırsız sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken;

  1. https://www.udemy.com/photoshop-egitim-seti/?couponCode=YOUTUBE adresine gitmek.
  2. Sağ tarafta yer alan kupon bölümüne YOUTUBE kuponunu girmek.
  3. Üyeliği tamamlamak.
  4. Ve hazırsınız.

Beni de tanımak isterseniz;

Ben Burak Bayram cümlesiyle başlayan, bu güne kadar Youtube’da 500’e yakın videolu eğitim seti hazırladım ve bunlar 8.000.000’a yakın kişi tarafından izlendi ve izlenmeye devam ediyor.. Bu eğitim setleri içinde Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere Pro, Adobe Experience Design, CamTasia Studio, WordPress, Youtube, Construct 2, İşletim Sistemleri Kullanımı gibi birçok farklı alanda eğitim videosu hazırlayıp 40.000 aboneli Türkiye’nin en büyük eğitim kanallarından birini lisenin ilk yıllarından beri yönetmekteyim.

Ayrıca 2016 yılında Youtube, Youtube’da Para Kazanma ve Başlangıç Seviyesinde Video Düzenleme gibi konuları içeren Youtube isimli kitabı Kodlab Yayınlarının katkılarıyla yayınlamış bulunmaktayım. 2017 yılı ile 2.baskısı çıkmış bulunuyor.

Bunlar dışında Kariyer Sohbetleri isimli hazırlamış olduğum video serisi ile iş dünyasında kendi alanında başarılı olmuş bireylerle, gelecekte bu adımlardan faydalanacak öğrenci arkadaşlar için bir sohbet tadında röportajlar hazırlıyoruz.

Bilgisayar Mühendisliği okurken aynı zamanda İşletme okumaya da başlayan ama Tasarım da kendini geliştirmiş biri olarak birçok tasarım alanında ürünler ortaya koymuş durumdayım. Microsoft, Blesh gibi şirketlerde tasarım alanında çalışıp kendimi daha fazla geliştirdim.

Udemy’de ders hazırlamak, insanlara birşeyler aktarabilmek, size yeni iş alanları oluşturabilmek için kullandığım kısa yolları, araçları, programları anlatmak benim için gerçekten çok eğlenceli olacak. İnşallah sizde aynı şekilde dersleri izlerken aynı derecede eğlenip güzel bir video olmuş diye içinizden geçirirsiniz.

Bilgisayar Mühendisliği okuyup aynı zamanda işletmeye devam etmem ve kendi kendimi tasarımda geliştirmem. Bir tasarımı yaparken nasıl kodlanacağı hakkında bilgim varken ve bunun pazarlanması ve iş yönetimi kısmında bilgi sahibi olmam yapacağımız tasarımları her açıdan daha güzel kılacağını düşünüyorum.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here