Merhaba

2

Bu kısımda size merhaba demek haricinde birkaç da bilgi paylaşacağım. İlk olarak eski sitemi bulamadığım bir açık ve çok alakasız konularda blog tuttuğum için daha derli toplu ve her yazının dolu dolu yazılar olması için elimden geleni yapacağım. Teknolojik konularda yazar mıyım bilmiyorum ama mesela Adobe Photoshop konularında tek bir yazı yayınlayacağım ve bu yazıda yaptıkları takip ettiklerim vs. hepsi bu yazıda olacak. O yazıdan o yazıya geçiş yapmak zorunda olmayacaksınız. Ayrıca can sıkıcı bir şekilde değilde daha kısa ve öz tutmayı planlıyorum.

Sil baştan başlamak gerek bazen…

Site de bir “Burak kimdir?” sayfası ve sorularınız için bir “İletişim” sayfası olacak. Son olarakta 27 yaşından önce yapmak istediğim 27 isimli bir liste sayfam olacak. Bunlar dışında işte bu güne kadar neler yaptım neler yapacağım bu gibi sorulara hitaben yazılar paylaşacağız.

İnsan kendini nasıl anlatır ki. Dışarıda olmaktan, kamp yapmaktan zevk alan ama gelin görün ki bilgisayar mühendisliği bölümünde yer edinmiş o yüzden bilgisayar başında da çokça vakit geçirmesi gereken. Tasarıma ilgi duyan. Üretmeyi seven ve üreten insanlarla takılmayı seven bir Allah'ın kulu diyebilirim.

2 COMMENTS

  1. merhabalar burak bey programlar hakkında bilgi almak için yazıyorum özel ders veriyor musunuz acaba bana ulaşırsanız sevinirim.İyi günler..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here