-Elden ele gezip, hikaye olmaya çalışan bir defter.

Gezgin Harfler Nedir? 

Kısaca birden fazla kişinin 3’er sayfa yazarak oluşturdukları bir hikaye defteri. Defter elinde olan kişi daha önceki yazan kişilerin oluşturduğu hikayeyi okuyarak o hikayenin devamı niteliğinde 3 sayfada kendisi yazıp sonrasındaki sıradaki kişiye kargolayacak.

Gezgin Harflerin Amacı Nedir?

İnsanları okumaya ve yazmaya yönlendirmek. Söz uçar, yazı kalır; çok güzel bir söz. Çoğu kişi ne günlük tutuyor ne blog yazıyor ne de kendini rahat ifade edebiliyor. Aslında yazmak, kişinin anlatmak istediklerini karşı tarafa aktarma kısmında kendini geliştirmesini sağlıyor. Yazma konusunda @enes.draws ile ben ( @bybrkbyrm ) birlikte bir farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. Bir de ben yazamam demeyin. Bende süper yazan biri değilim hatta hayatımda ilk defa bir hikaye girişi yazdım. Yani yapmanız gereken sadece bir adım atmak. Adım atmaya çalışmazsanız yaptığınız iş sadece yanınızda geçip, ileri doğru gidenleri arkalarından izlemek olur. 😊✌🏻Sizi de instagram üzerinde  @gezginharfler DM’den bu projeye katılmaya bekliyoruz.

-Boş sayfa gelene dek okumaya devam et, gelen ilk boş sayfa senin hikayenin başladığı yerdir!

Gezgin Harflere Nasıl Dahil Olurum?

Sadece @gezginharfler DM’den bize katılmak istiyorum diye mesaj atmanız yeterli. Sonrasında sıra size geldiğinde sizden adres, telefon ve ad, soyad isteyip sıradaki kişinin defteri size kargolamasını sağlayacağız. Siz kendinize ayrılan bölümü tamamladığınızda bize haber vereceksiniz ve biz de sıradaki kişinin bilgilerini size yollayacağız. Siz de defteri sıradaki kişiye kargolayacaksınız. Defterin son sayfasına gelene kadar bu şekilde devam edecek.

Şu an da;

beş yazarımız defteri toplamda 3’er sayfadan 15 sayfa yazmış bulunuyor. Instagram’da 109 takipçiye ulaşmış bulunuyoruz. Hali hazırda kendisine defterin ulaşmasını bekleyen 23 kişi bulunuyor. Ve önümüzde yazılacak ve okunacak birçok güzel hikaye bulunuyor. Sizde dahil olmak için bize @gezginharfler DM’den yazabilirsiniz.

İnsan kendini nasıl anlatır ki. Dışarıda olmaktan, kamp yapmaktan zevk alan ama gelin görün ki bilgisayar mühendisliği bölümünde yer edinmiş o yüzden bilgisayar başında da çokça vakit geçirmesi gereken. Tasarıma ilgi duyan. Üretmeyi seven ve üreten insanlarla takılmayı seven bir Allah'ın kulu diyebilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here