Facebook Hesabını Tamamen Nasıl Silerim?

3
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

FACEBOOK HESABINI DONDUR

İlk olarak Facebook hesabınızı dondurmak istiyorsanız yani hesap dondurmak demek belli bir süreliğine hesabınızı Facebook’tan çıkartmak demek ama herşey aynı yerinde sizin bir dahaki siteye girişinizi bekliyor olacak demek oluyor. İlk olarak Facebook hesap dondurma sayfasına gidin.

Eğer yukarıdaki linki kullanamdıysanız ilk olarak kendi Facebook hesabınızdan şekil 1 olarak gösterilen Ayarlar linkine tıklıyorsunuz. Ardından Hesabı Yönet kısmındaki, Hesabın Varisi ayarlarını değiştir veya hesabını dondur butonuna tıklıyoruz. Daha sonrasında alt kısımda bulunan hesabı dondur linkine tıkladığımızda hesabımızı bir daha giriş yapana kadar dondurmuş oluyoruz.

FACEBOOK HESABINI TAMAMEN SİL

Eğer facebook hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız alt kısımda sizin için hazırladığımı Facebook hesabı tamamen yani bir daha geri gelmeyecek şekilde nasıl silinir aşağıdaki video sayesinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca video bahsettiğimiz facebook hesabı sil linkine buradan gidebilirsiniz.

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here