Bu bardak çizimlerine başlamam kendimi daha fazla geliştirmek için oldu. Zaten her Starbucks’a gittiğimiz de baya bardağım oluyordu. Sadece kendi içtiğim bardakları çizme kararı aldım. Elim de şu anda 4 tane 11 tane bardak var ve bunlardan 3 tanesini 11 tanesini çizmiş ve boyamış bulunuyorum. Neden Starbucks neden başka bardak değil derseniz ileriye dönük düşünüyorum diyelim. Belki ileri de Starbucks’tan bir şekilde sponsorluk filan alabilirim hesabı var. Tabi ne olur Allah bilir. Şimdilik hedefim kendimi normal çizimlerde daha da geliştirmek o kadar.

Ayrıca bununlailgi “art of cup” diye bir instagram sayfasıda açtım. Oradanda bu çalışmaları takip edebilirsiniz. Çizimler için ilk baş kalın uçlu bir kalem kullanırken şu anda Artline 0.1, 0.3 uçlu kalemlerini kullanıyorum. Detay çizimleri için süperler gerçekten. Boyama işlemi yapıyorsam eğer onlar içinde Faber-Castle’in keçeli çift taraflı kalemleri bulunuyor.

İlk iki bardağı siyah beyaz yapmış olsamda üçüncü bardkta biraz renk katmak istedim. Ve birden fazla model deniyerek ilerledim bu bardakta. Çünkü ortaya nasıl görüntüler çıkacak emin değildim. Ama bundan sonraki yapacağım tasarımlarda tek bir stil üstünden ilerlemeye karar verdim. Çünkü göze tek stil ile ilerlemek daha güzel geliyor.

İnsan kendini nasıl anlatır ki. Dışarıda olmaktan, kamp yapmaktan zevk alan ama gelin görün ki bilgisayar mühendisliği bölümünde yer edinmiş o yüzden bilgisayar başında da çokça vakit geçirmesi gereken. Tasarıma ilgi duyan. Üretmeyi seven ve üreten insanlarla takılmayı seven bir Allah'ın kulu diyebilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here