Dribbble Nedir? (2 Dribbble Davetiyesi)

2
10

Dribbble kısaca açıklayacak olursak tamamen tasarım ağırlıklı kişilerin buluştuğu bir sosyal ağ diyebilirim. Behance’da her türlü tasarımcı yer alırken dribbble’da biraz daha seçkin kişiler yer alabiliyor. Tabiki arada bazı negatif kişiler olsa da ağırlık kaliteli tasarımcılardan oluşuyor. Dribbble’ı Behance’a kıyasla daha iyi kılan kısım davetiye sistemi ile çalışıyor olması.

Bu davetiye sistemi tam olarak algoritmasını bilmesem de Dribbble tarafından size verilen  veya  davetiye sayesinde sizde çalışmaları güzel olan insanlara Dribble’da çalışmalarını sergilemesi için yer verebiliyorsunuz. Dribbble’da ben şu anda şöyle bir içerik paylaştım.

Hi guys,

I have two invites ready for talented and creative persons. Please send me best your work and your Dribbble profile link to burakbayram@outlook.com

Last Date: 10 December

Dribbble Link; https://dribbble.com/shots/3975338-Invite-planets

Bu içeriği görenler mail adresime en iyi çalışmalarını ve Dribbble profil linklerini atacaklar ve sonrasında ben çalışmaları en iyi olan iki kişiye bu davetiyeleri göndereceğim. Sonrasında onlarda çalışma yükleyebilecekler ve bu dünyaya giriş yapabilecekler.

2 YORUMLAR

  1. Hocam Dribbble profilinize baktım. Gerçekten de yetenekli ve yaratıcı bir insan değilsiniz. Yaptığınız çalışmalar pek kaliteli görünmüyor. Keza web siteniz de aynı durumda. Dribbble davetiyesi için insanlardan yaptıkları işleri isteyebilecek derecede bir tasarımcı olduğunuza inanmıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here