Hakkımda

Ben kim miyim? Ben Youtube’da 20’ye yakın konu da 400’den fazla eğitim videosu olan. Gezmeyi ve bu gezilerle alakalı videolar çekip tubi isimli kanalda yayınlamayı seven. Geçtiğimiz Kasım 2016’da Youtube isimli bir kitabı yayımlanan. Ok atmayı seven ve okçuluk lisansı olan. Bilgisayar mühendisliği okuyan. Kendine has tasarım yapmaya çalışan ve tasarım yapmayı seven. Ayrıca @Microsoft stajyeri. Ve Udemy’de eğitmen olarak Photoshop Eğitim Seti yayınlamış bir arkadaşınız.

Bu kadar şeyden sonra

yapmak istediklerimiz sıralayacak olursam. Bir listem var. 27 yaş günüm yani 2020 Ağustos 4 saat 23:59’a kadar bu listeyi tamamlamak için sürem var. Ama içlerinde en çok yapmak istediklerim 3 tanesi; Silikon Vadisi, Interrail ve Dünya turu. Bunlardan en son gerçekleştireceğimi düşündüğüm şeyi ilk gerçekleştirdim ama olsun devamıda gelir inşallah.

Gitmek istediğim top 3 yer

 

Bu kısım benim 27 listem dışında kalan bölümlerle alakalı. İlk olarak Japonya’yı çok merak ediyorum. Adamlar dünya dışı varklılar gibi geliyor bana. Ayrıca anime kültürleri başlı başına kendilerini çok enteresan kılıyor.

 

Ve iskandinav ülkeleri, çok güzel geliyor oralar bana; doğasal güzellikleri, dağları ve kutup ışıkları hepsini görmek güzel olacaktır.

 

Ve son olarak liste dışında bulunan Hindistan ve çevresi. Çok rengarenk ve insanların yaşam biçimlerinin dikkatimi çektiği yerler. Bunları gerçekleştirmek şu an benim için hayal ama gerçekleştiğinde gerçeklerim olacak ve çok güzel olacak inşallah 🙂

 

Hayattan kaçmak için değil, hayatı yakalamak için yola çıkın…

[instagram-feed num=5 cols=5]