Arkaplan Serisi (tubi for you)

0
6

İlk olarak tubi for you’dan bilmeyenler için kısaca bahsedeyim. tubiforyou.com benim gezi videoları için kullandığım Youtube kanalım. Bu kanalda şu ana kadar Kars gezimiz, Interrail gezi videolarımız ve trabzon videolarımız yayına girdi. Bu videolara ek olarak şimdi yeni bir seri daha başlatıyorum. Bu seride Arkaplan.

Nedir bu Arkaplan?

Arkaplan, hazırladığım videolarla ilgili bir sahne arkası videosu diyebiliriz. Bu videoda sahne arkasında hangi müzikleri kullandım, bu müzikleri seçme sebebim neydi, sahne geçişlerine nasıl karar verdim? Gideceğimiz yere nasıl karar verdik, ne kadar bütçe ayırdık, ne kadar harcama yaptık, videonun senaryosunu nasıl oluşturduk gibi birçok soruya cevap buluyoruz.

Bunu yapmamdaki amaç, insanlara daha güzel nasıl videolar hazırlayacaklarını anlatmak. Tabi ki burada bir eğitim seti hazırlamıyorum. Sadece geçişleri nasıl yapabilirler? Nelere dikkat edebilirler bunlardan bahsetmeye çalışıyorum. Yani buradaki amaç aslında bir içerik hazırlanırken daha kaliteli görüntü nasıl elde edilebilir, seyehat videoları yönünden daha güzel çalışmalar nasıl ortaya çıkartılabilir bunu anlatmaya çalıştım kendimce.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here