Adobe Premiere Pro Eğitim Seti

0
7

Adobe Premiere Pro eğitim setimizi Udemy’de yayımlayalı yaklaşık 1 ay oldu. Siz de Premiere Pro’da video düzenlemek, kendi videolu içeriğinizi oluşturmak için bu kursa bir göz atmanız gerekiyor. A’dan Z’ye Adobe Premiere Pro Eğitim Seti içeriğine göz attığımızda şu anda 76 dersten oluşuyor ve toplamda 8,5 saat sürüyor. En düşük seviyeden en üst düzeye kadar anlatım yapmaya çalıştım.

İçerik olarak; ilk girişte temel bilgilendirme için RGB ve frame olaylarından detaylıca bahsetmeye çalışıyorum. Sonrasında Premiere Pro Araçlarından bahsediyorum. Bu araçların kullanımıyla ilgili örneklerden devam ediyoruz. Bu kısımlardan sonra uzun ve kısa olmak üzere uygulamalı bölümlerimiz bizi karşılıyor. Kısa örneklerde mesela “Ant-Man nasıl yapılır?”,” Hyperlapse nasıl yapılır?” gibi sorulara cevaplar buluyoruz. Uzun uygulamalı kısmımıza geçtiğimizde Instagram story için bir videoyu nasıl hazırlanmalı, sıfırdan bir video düzenleme mantığı nasıl olmalı gibi videolarımızın yer aldığı bölüm bizi karşılıyor. Bu bölümden sonra video içi geçişlerde bilgisayar efekti yerine manuel geçiş efektleri nasıl verilir bunlara baktıktan sonra video çekimi yapılırken hangi ekipmanlar kullanılmalı ve nasıl kullanılmalı kısmı ile final yapıyoruz.

Siz de kendinizi Adobe Premiere Pro’da geliştimek için kursu hemen şimdi satın alıp, derslere başlayabilirsiniz. Kursu %94 indirimli almak için INDIRIMLIPREMIREPRO kuponuna tıklayarak alım yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here